Online Randevu Talebi


  Sealy Lovell Yatak

  4.480,00 9.999,00Ücretsiz Teslimat!

  Doğallık ve teknoloji birlikte…

  Pamuk ve latexin muhteşem uyumu, doğallık ile buluşuyor. Kauçuk ağacından üretilen bu doğal latex malzeme, yatak içerisinde hava dolaşımını sağlayıp sıcaklığı dengeleyerek sağlıklı bir uyku ortamı sağlar. Özel kesim yatak destek minderi ve özel havuz kesim süngeri, vücudun uyku sırasında bıraktığı ağırlığı destekleyerek, dinç uyanmanın sırrını ortaya çıkaracaktır.Tek taraflı kullanıma uygundur.

  Pamuk

  Doğal pamuk liflerinin nemi dengeleme özelliği vücut ısısını ayarlar. Terlemeyi azaltarak sağlıklı uyuyup zinde uyanmanızı sağlar.”

  Lateks

  Amazon ormanlarında yetişen kauçuk ağacının özünden üretilen tamamen doğal bir malzemedir. Uzun ömürlü, yumuşak ve son derece elastiktir, kendiliğinden yaylanma hissi verir. Yatak içerisinde hava dolaşımını sağlar. Teri emer ve sıcaklığı dengeleyerek sağlıklı bir uyku ortamı sunar.

  Örme Kumaş

  Doğal liflerden oluşan özel kumaşa sahiptir.

  PosturePedic Destek Katmanı

  Uzun süreli destek ve konfor için vücudunuzun en ağır bölgesinde yani desteğe en çok ihtiyaç duyduğunuz yerde ilave destek sağlayan bir teknolojidir.

  Diamond Pocket Spring

  Birbirinden bağımsız torbalara yerleştirilmiş yaylardan oluşan bu sistem sayesinde; farklı kilo, boy ve yatış pozisyonuna sahip eşler bile birbirini rahatsız etmeden uyuyabilir. Üstelik konforu yıllarca hiç eksilmeden.

  Yatak Yayı

  Diamond Pocket Spring

  Yatak Markası

  Sealy

  Yatak Türü

  Yaylı Yatak

  Yatak Yüksekliği

  29 cm

  Garanti

  x 3+2 Yıl

  Yatak Kumaşı

  Örme Kumaş

  Yatak Malzemesi

  Lateks

  Tahmini Teslimat 2 - 5 gün
  Kategoriler: ,
  Değerlendirmeler (1)

  0/5
  Sealy Lovell Yatak için 1 değerlendirme
  Değerlendirme yap

  5
  0%
  0
  4
  0%
  0
  3
  0%
  0
  2
  0%
  0
  1
  0%
  0
  • Sort:
  • Newest
  • Oldest
  • Highest ratings
  • Lowest ratings
  Değerlendirme yap

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Sealy Lovell Yatak

  4.480,00 9.999,00

  Alışveriş Sepetiniz 0

  Takip Listesi

  Kullanıcı Girişi

  Kayıt Ol

  Kişisel verileriniz bu web sitesindeki deneyiminizi desteklemek, hesabınıza erişimi yönetmek ve gizlilik ilkesi sayfamızda açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır.

  Parola Sıfırlama

  Lütfen üyeliğiniz veya siparişinizi verirken kullandığınız e-posta adresini aşağıya giriniz. Bu e-posta adresine bir parola sıfırlama linki ileteceğiz.