fbpx

Mağazalarımıza girdiğiniz andan itibaren bizler için ailemizin bir parçası sayılırsınız. Hayat kalitenizi yükseltmek için satış danışmanlarımızın size vereceği rehberlik ile başlayan süreç, ürünlerinizin evinize en doğru şekilde teslim edilmesiyle devam eder. Sadece satış anında değil, satış sonrasında da ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlerle en sağlıklı iletişimi kurmaya çalışır, memnuniyetinizi hedefleriz.

Yatakburada Instagram

+90 (216) 364 61 00 INFO@YATAKBURADA.COM

Mağaza

İndirim

Sealy Response Yatak

2.219 TL3.879 TL

Kaliteli uykuya önem verenler için… Uzun süreli destek ve konfor için Posturepedic Technology’ si Performance koleksiyonun’da sizlerle buluşuyor. Vücudunuzun en ağır bölümlerinde, yani desteğe en çok ihtiyaç duyduğunuzyerde ilave destek sağlıyor. Performance koleksiyonun’da dayanıklı, bükümlü iplikler ile üretilmiş yumuşak örme kumaş kullanılmıştır. Özel süngeri daha fazla hava akışı ve hacim sağlar, ayrıca daha fazla rahatlık için ilave yumuşaklığa sahiptir.

Pamuk

“Doğal pamuk liflerinin nemi dengeleme özelliği vücut ısısını ayarlar. Terlemeyi azaltarak sağlıklı uyuyup zinde uyanmanızı sağlar.”

Visco

Yüksek teknoloji ile geliştirilen visko, vücut ağırlığına ve ısısına bağlı olarak hareket ederek bedeni yatay konumda en ideal biçimde destekler. Kan akışı dengelenirken dolaşım sorunları ortadan kalkar.

Diamond Yay

Pocket yayın sahip olduğu tüm özelliklere ek 20 cm yay uzunluğuyla ekstra konfor hissi hissetmenizi sağlar. Farklı keseler içerisine yerleştirilmiş yaylardan oluşan bu sistem, farklı kilo ve boya ve uyku pozisyonlarına sahip çiftler için kesintisiz bir uyku sağlar. Ve konforu senelerce devam eder.

Yün

Yatağın ped kısmında bulunan yün, lifler arasındaki hava kütlesi sayesinde vücut ısısının doğal olarak korunmasına destek olur.

Diamond Pocket Spring

Birbirinden bağımsız torbalara yerleştirilmiş yaylardan oluşan bu sistem sayesinde; farklı kilo, boy ve yatış pozisyonuna sahip eşler bile birbirini rahatsız etmeden uyuyabilir. Üstelik konforu yıllarca hiç eksilmeden.

Tek Taraflı Kullanım

Tek taraflı kullanıma uygundur. Yatak kumaşı dayanıklı ve hava geçirgen örme kumaştır.

6 Taksit İmkanı

Hızlı Teslimat

Temizle
Stok kodu: Yok Kategoriler:
Ek bilgi

Ek bilgi

Marka

Türü

Yükseklik

Yay

Ebatlar

, , , , , , , , ,

Garanti

Kumaş Türü

Örme Kumaş

Malzeme

Yumuşaklık

İnceleme (0)

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Sealy Response Yatak” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

12 + On Bir =