fbpx

Mağazalarımıza girdiğiniz andan itibaren bizler için ailemizin bir parçası sayılırsınız. Hayat kalitenizi yükseltmek için satış danışmanlarımızın size vereceği rehberlik ile başlayan süreç, ürünlerinizin evinize en doğru şekilde teslim edilmesiyle devam eder. Sadece satış anında değil, satış sonrasında da ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlerle en sağlıklı iletişimi kurmaya çalışır, memnuniyetinizi hedefleriz.

Yatakburada Instagram

+90 (216) 364 61 00 INFO@YATAKBURADA.COM

Hakkımızda

Siz misafirlerimiz, mağazalarımıza girdiğiniz andan itibaren bizler için ailemizin bir parçası sayılırsınız. Hayat kalitenizi yükseltmek için satış danışmanlarımızın size vereceği rehberlik ile başlayan süreç, ürünlerinizin evinize en doğru şekilde teslim edilmesiyle devam eder. Sadece satış anında değil, satış sonrasında da ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlerle en sağlıklı iletişimi kurmaya çalışır, memnuniyetinizi hedefleriz.

r

Ürün Değerlendirmesi

Uykunuzu ciddiye alıyoruz. Hangi ürünümüzün size daha çok uygun olduğunu gelin birlikte mağazamızda karar verelim.

e

Ürün Desteği

Ürünlerinizle ilgili almak istediğiniz tüm servislerden faydalanmanız için elimizden geleni yapıyoruz.

Urkaya Şirketler Grubu

48 yıldır mobilya sektöründe imalat, proje ve sektörün ileri gelen markaların bayiliklerini yapan Urkaya Şirketler Grubu, köklü bir şirkettir.

1999 senesinden bu yana güçlü sermaye yapısıyla çoklu profesyonel mağaza ve bayilik yönetimini sürdürüyor. Perakendecilik sektöründe tecrübeli çalışma ekibiyle mobilya sektörünün alışkanlıkları belirleyen markalar ile iş birliklerine imza atıyor.

10 yıldır Yatsan markasının bayisi olup Modoko ve Maltepe’de varlığını sürdürmektedir. Modoko Yatsan Bayisi Urkaya Şirketler Grubu ve Çankaya Home Collection markasına, Maltepe bayisi ise Urkaya Şirketler Grubu’na ait İzgi Home Collection markasına aittir.

Bunların haricinde seneler boyunca mobilya sektöründe deneyimlediği tecrübelerini, modern dünyanın trendleri ile birleştiren, kişiye özel tasarımlar ile Türkiye ve Orta Doğu’da adını duyurmaya başlayan Urkaya Exclusive markası bulunmaktadır.

Urkaya Şirketler Grubu, yurtdışı bağlantılarının tümünü yine kendi bünyesinde bulunan Beşgen firması ile birleştirerek ihracatını sağlar.