Online Randevu Talebi


  Yatak Burada: Web, Modoko, Küçükyalı, Anadolu Hisarı

  Siz misafirlerimiz, mağazalarımıza girdiğiniz andan itibaren bizler için ailemizin bir parçası sayılırsınız. Hayat kalitenizi yükseltmek için satış danışmanlarımızın size vereceği rehberlik ile başlayan süreç, ürünlerinizin evinize en doğru şekilde teslim edilmesiyle devam eder. Sadece satış anında değil, satış sonrasında da ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlerle en sağlıklı iletişimi kurmaya çalışır, memnuniyetinizi hedefleriz.

  Yatakburada.com

  Yatakburada.com; Sahip olduğumuz 3 farklı lokasyondaki mağazalarımızın desteklemiş olduğu web satışımız ve sitemize özel vade farksız 6 taksitli alışveriş, hızlı teslimat, güvenli iletişim ile siz müşterilerimizin evlerinden çıkmadan alışveriş yapmasına olanak veren yeni şubemizdir. Üstelik İstanbul içi teslimat ücretsiz!

  Modoko Merkez Shworoom

  Anadolu Yakası’nın en büyük mobilya alışveriş merkezinde yer alan Modoko Yatsan mağazası merkez mağazamız olma özelliğini taşıyor. Özellikle tüm Yatsan Yataklarının farklı ebat stokları bu lokasyonda sizleri bekliyor.

  Küçükyalı - İzgi

  E-5 üzeri, en kolay ulaşım noktalarından birinde yer alan Küçükyalı Yatsan mağazası, İzgi Home Collection ile yan yana lokasyonda bulunmaktadır. Özellikle uyku ürünleri çeşitliliği ile ön plana çıka şubemizde otopark ve erişim olanakları oldukça geniştir.

  Anadolu Hisarı

  Yatsan Tempur yataklarının tümünün bulunduğu Anadolu Hisarı Yatsan showroom’da sizlere özel park yeri ve baştan sona dezenfekte edilmiş mağazamız sizleri bekliyor. Alışverişleriniz için AVM’lere gitmeden cadde Yatsan mağazalarımızda sizleri bekliyoruz.

  Ücretsiz Teslimat

  Tüm Yatsan siparişlerinizde İstanbul içi ücretsiz teslimat ile siparişiniz kapınızda.

  Yatsan Garantisi

  Ürünlerimizi ister Showroom'dan ister Web'den güvenle alın.

  Hijyenik Alışveriş

  Web ve Showroom'da temassız ve hijyenik alışveriş

  Ödeme Seçenekleri

  Yatak Burada'ya özel indirimler ve 6 taksitli ödeme kolaylığı

  Çankaya Mobilya

  2011 yılından beri Türkiye’de en büyük Yatsan bayiliğini üstlenen Urkaya Şirketler Grubu şu an 3 mağazası ile ticari faaliyetlerini sürdürüyor. Modoko, Anadolu Hisarı ve Küçükyalı’da bulunan mağazalar 30 kişilik uzman servis kadrosuyla yılda 100.000 kişiye hizmet veriyor.

  Giriş

  Hesap Oluştur

  Kişisel verileriniz bu web sitesindeki deneyiminizi desteklemek, hesabınıza erişimi yönetmek ve gizlilik ilkesi sayfamızda açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır.

  Parola Yenileme

  Giriş parolanızı mı unuttunuz? Kaydolmuş olduğunuz e-posta adresinizi veya kullanıcı adınızı aşağıya giriniz. E-postanıza gönderilecek olan linkteki adımları takip ederek yeni parolanızı oluşturabilirsiniz.

  Alışveriş Sepetiniz (0)