Online Randevu Talebi


  ‘Sağlık’ denince doğru tercih Tempur!

  Doğru yatak, vücudunuzun en ince ayrıntılarına uyum sağlayarak boyna, sırta, omuzlara ve bacaklara gerekli desteği vermelidir. Vücudunuzun tamamı, olması gereken anatomik pozisyonunda desteklenmeli ve omurganız doğal konumunda tutularak rahat bir gece uykusu sunulmalı. Baskı, bütün vücudunuza ve yatağa eşit olarak dağılmalı.

  Yatak seçimi yapılırken genellikle vücudun normal duruş yapısı dikkate alınmaz. Oysa doğal olmayan duruş pozisyonunda uyumak ile ortaya çıkan baskı, sırt, boyun ve eklem ağrılarının en büyük sebeplerini oluşturur. Çok sert ya da çok yumuşak yatak seçimi, bu sorunların artmasına sebep olabilir.

  Vücudunuzun tamamı üzerindeki baskıyı azaltmak ve vücudunuzu destekleyerek çeşitli sorunları önlemek ‘doğru yatağın’ görevidir. Tempur yatak ve yastıklarının basınç azaltıcı özelliği rahat bir gece uykusu sağlar, sırt, boyun ile eklem ağrılarını ve dolaşım sorunlarını azaltır. Vücudunuzun özelliklerine göre doğru Tempur’u seçmek, kendiniz için sağlıklı ve doğru yatağı seçmek anlamına gelir.

  Tıp uzmanları da sağlıklı bir uykunun doğru yatak tercihinden geçtiğinin altını çiziyor. Vücudun doğal duruş pozisyonunda kalmasını sağlayan eşsiz basınç azaltıcı özelliği nedeniyle 75.000 tıp uzmanı tarafından tavsiye edilen Tempur, dünyanın çeşitli yerlerindeki hastanelerde ve uyku merkezlerinde kullanılmaktadır. Tempur’un devrim yaratan;  yatak ve yastıklarında kullanılan formülü, uyku teknolojisinde en iyi buluş ve sağlıklı bir uykunun anahtarı olarak kabul edilmektedir.

  Tempur malzemesi, 1970’lerde NASA’nın Ames Araştırma Merkezi tarafından astronotların karşılaştıkları G basıncını önlemek için geliştirilmiştir. Tempur, 1996 yılında Amerikan Uzay Vakfı tarafından ‘NASA Sertifikalı Teknoloji’ mührünü tüm ürünlerinde kullanmaya hak kazanmıştır. Tempur, uzay teknolojisini ürünlerine uyarlayarak kullanıcılarının yaşam kalitesini yükselttiği için NASA tarafından tanınan ve onaylanan tek markadır.

  Uzay teknolojisi ile üretilen ve NASA tarafından onaylanan Tempur ilgili detaylı bilgi almak için tıklayabilirisiniz.

  Tempur yataklara linkten ulaşabilirsiniz.

  Ayrıca sizin için seçtiğimiz yastık önerileri de aşağıda;

  Yan ve sırt üstü yatış pozisyonları için uygunTempur Sonata Yastık.

  Yüz üstü yatanlar için ideal; Tempur Ombracio Yastık.

  Tüm yatış pozisyonlarına uygun; Tempur Easyclean Yastık.

  Görüşleriniz ve Yorumlarınız

  Alışveriş Sepetiniz 0

  Takip Listesi

  Kullanıcı Girişi

  Kayıt Ol

  Kişisel verileriniz bu web sitesindeki deneyiminizi desteklemek, hesabınıza erişimi yönetmek ve gizlilik ilkesi sayfamızda açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır.

  Parola Sıfırlama

  Lütfen üyeliğiniz veya siparişinizi verirken kullandığınız e-posta adresini aşağıya giriniz. Bu e-posta adresine bir parola sıfırlama linki ileteceğiz.