Online Randevu Talebi


  King Koil Bedford Luxury

  Ürün Detayı

  Beklentilerinizin Ötesinde…
  King Koil Bedford Luxury Yatak beklediğinizden çok daha fazla konforlu ve destekleyici… İçeriğinde bulunan Visco Jel, Pulse Lateks, Özel Kesim CNC HYP Sünger, At Kılı ve Yeni Zellanda Yünü gibi birçok bileşenle size her mevsim ve her iki tarafıyla konforlu bir uyku vaadediyor. Hibrit bir yatak olan Bedford Luxury hem çift hem de tek kişilik seçenekleriyle konforlu ve iyi bir uykuyla iyi hayatın kapılarını sizin için aralıyor…

  Mükemmel Destekleyici Konfor

  King Koil Bedford Luxury Yatak içerisinde bulunan Pulse Lateks; üstün konforu size sunmak için yatağınıza eklendi. Pulse Lateks tüm lateks modellerinin arasında en üst düzey konforu sunan lateks türüdür. Doğadan gelen bu eşşiz malzemeyle uykunuz boyunca yumuşak ve mükemmel destekleyici bir konfora sahip olursunuz.

  Ekstra İpek Dolgu ve Viskon İpek Kumaşın Rahatlığı

  Nemi hızlı emen, hızlı kuruyan, yazın serin, kışın sıcak tutan, dayanıklı ve esnek bir yapıya sahip doğal lif olan ipek yatak dolgusunda kullanılarak her mevsim ideal ısı ekstra konfor sağlar. Viskon İpek Kumaş da nemi emen, hızlı kuruyan, terletmeyi nispeten önleyen bir malzeme olarak direkt temas edilen yatak yüzeyinde size ferah ve konforlu bir uyku alanı vadeder.

  Pocket in Pocket Yay Sistemi

  Ekstra bir yay ile birlikte çalışan Pocket in Pocket yay sistemi bireysel vücut ağırlığına göre ihtiyaç duyduğu desteği ve sertlik dengesini sağlar. Yatağı kullanan kişinin vücudunun yapısına göre vücut uyumu ve denge özelliği sunar. Yatağınız size uyum sağlayarak rahatlığınızı düşünür.

  Yeni Zelanda Yünü ve At Kılı Sayesinde Ekstra Doğal

  Dünyanın en kaliteli doğal malzemeleri olan Yeni Zelanda Yünü ve At Kılı sayesinde yatak hem yumuşaklık hissiyatına hem de ekstra dayanıklılığa sahiptir. Yeni Zelanda Yünü kasları rahatlatma, hava sirkülasyonun artmasına yardımcı olur. Hiçbir kimyasal barındırmayan ve antibakteriyel olan At Kılı,hava sirkülasyonu sağlayarak nemi, rutubeti dışarı atar, terlemeyi azaltır. İki malzeme de yatağa ekstra dayanıklılık ve ısı dengesini sağlar. Hem doğal hem rahat!

  İdeal Isıda Rahat Uyku

  Yatakta kullanılan visco jel sayesinde terleme hissi en aza indirgenirken, özel iklimlendirme sağlanarak yatak içerisinde hava dolaşımı sağlanır. Uyurken size ya da oda ısısı, yorgan, mevsim vb. dış faktörlere bağlı olarak oluşan ısı değişimlerini anlayarak yazın fazla ısıyı emerek yatak yüzeyine dağıtır. Kışın ise sizi ideal ısıda tutar. Her mevsim rahat ettiğiniz ısıda kesintisiz bir uykuyla tanışmanıza olanak sağlar.

  37 cm
  Yükseklik
  Visco Jel
  Yeni Zelanda Yünü
  Lateks
  Yatak Malzemesi

  At kılı, Lateks, Visco Jel, Yeni Zelanda Yünü

  Yatak Markası

  King Koil

  Yatak Ebatı

  Tek Kişilik, Çift Kişilik, King Size

  Yatak Ölçüsü

  90×190 cm, 90×200 cm, 100×200 cm, 120×200 cm, 140×190 cm, 140×200 cm, 150×200 cm, 160×200 cm, 180×200 cm, 200×200 cm

  Yatak Türü

  Latex Yatak, Visco Jel Yatak

  Yatak Yüksekliği

  37 cm

  Yatak Yayı

  Pocket Yay Sistemi

  Yatak Yumuşaklığı

  Orta Sert

  Tahmini Teslimat 2 - 5 gün
  Kategoriler:
  Değerlendirmeler (0)

  Değerlendirmeler

  Henüz değerlendirme yapılmadı.

  “King Koil Bedford Luxury” için yorum yapan ilk kişi siz olun

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  King Koil Bedford Luxury

  Alışveriş Sepetiniz 0

  Takip Listesi

  Kullanıcı Girişi

  Kayıt Ol

  Kişisel verileriniz bu web sitesindeki deneyiminizi desteklemek, hesabınıza erişimi yönetmek ve gizlilik ilkesi sayfamızda açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır.

  Parola Sıfırlama

  Lütfen üyeliğiniz veya siparişinizi verirken kullandığınız e-posta adresini aşağıya giriniz. Bu e-posta adresine bir parola sıfırlama linki ileteceğiz.