Online Randevu Talebi


  King Koil Grayson Yatak

  Ürün Detayı

  Yeni Nesil Yataklarla Tanışın
  King Koil Xtended Life Grayson yatakta, yıllarca konfor ve destek sağlamak için yüksek yoğunluklu sünger katmanları, Doğal latex ve diamond pocket yay kullanılmıştır. Çift taraflı kullanım özelliğine sahip olan Grayson, içeriğindeki pamuk ve yün ile uyku konforunu arttırır. King Koil’in en güvenilir yatak koleksiyonundan olan Grayson, her ipliği, yayı ve doğal malzemeleri ile sizlere hayallere layık bi uyku sunar.

  Diamond Pocket Yay Sistemi

  Farklı keseler içerisine yerleştirilmiş olan yaylar; birbirinden bağımsız hareket ederek basıncın olduğu noktalara göre tepki ve destek sunar. Özellikle farklı boy, kilo ve uyku pozisyonuna sahip eşlerin uyku boyunca birbirlerinin hareketlerinden etkilenmelerini azaltır. Size özel doğru destekle kesintisiz bir gece uykusu vaadeder.

  Lateks ile Konfor

  Kauçuk ağacının özsütünden üretilen doğal malzeme lateks, özel teknolojilerle birleştirilerek devrim niteliğinde bir rahatlık ve destekleyicilik sunar. Bunun yanı sıra yatağın içindeki hava sirkülasyonunu arttırır. Konforlu ve sağlıklı bir uyku deneyimiyle tanışırsınız.

  Tencel Kumaş ile Yumuşacık His

  Tencel Kumaş; okaliptüs ağacının hamurundan elde edilen doğal bir kumaştır. Doğal olması nedeniyle hava alan bir yapıya sahiptir, bu özelliğiyle terleme hissiyatını azaltır. Yatağınıza ekstra dayanıklılık katan bu kumaş; aynı zamanda yumuşacık bir hissiyat sunar. Yatakta elinizi gezdirirken yumuşaklığı hissedersiniz. Doğal ve konforlu bir uyku alanı oluşturur.

  Pamuk ve Yün Sizin İçin Buluştu

  Yatağın içerisinde kullanılan doğal pamuk ve Yeni Zelanda Yünü yatak içerisinde hava sirkülasyonunu arttırır ve ısı dengesini sağlar. Bununla birlikte dünyadaki en kaliteli yünlerden biri olan Yeni Zelanda Yünü tıbbı özelliklere sahiptir. Eklem ve kas ağrısına iyi gelen bir etkisi bulunur. Soğuk algınlığı, grip gibi hastalıklara karşı direnci ve bireysel bağışıklığı arttırmaya destektir.

  36 cm
  Yükseklik
  Pamuk
  Yeni Zelanda Yünü
  Diamond Pocket Yay Sistemi
  Lateks
  Yatak Ebatı

  Tek Kişilik, Çift Kişilik, King Size

  Yatak Malzemesi

  Lateks, Pamuk, Yeni Zelanda Yünü

  Yatak Markası

  King Koil

  Yatak Yüksekliği

  36 cm

  Yatak Yumuşaklığı

  Orta Sert

  Yatak Ölçüsü

  90×190 cm, 90×200 cm, 100×200 cm, 120×200 cm, 140×190 cm, 140×200 cm, 150×200 cm, 160×200 cm, 180×200 cm, 200×200 cm

  Stokta Yok
  Kategoriler:
  Değerlendirmeler (0)

  Değerlendirmeler

  Henüz değerlendirme yapılmadı.

  “King Koil Grayson Yatak” için yorum yapan ilk kişi siz olun

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  King Koil Grayson Yatak

  Alışveriş Sepetiniz 0

  Takip Listesi

  Kullanıcı Girişi

  Kayıt Ol

  Kişisel verileriniz bu web sitesindeki deneyiminizi desteklemek, hesabınıza erişimi yönetmek ve gizlilik ilkesi sayfamızda açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır.

  Parola Sıfırlama

  Lütfen üyeliğiniz veya siparişinizi verirken kullandığınız e-posta adresini aşağıya giriniz. Bu e-posta adresine bir parola sıfırlama linki ileteceğiz.