Online Randevu Talebi


  King Koil Westlake Yatak

  Ürün Detayı

  Destekleyen Konfor, Yumuşaklık Hissi
  King Koil Westlake Yatak doğadan ve teknolojiden ilham alarak tasarlandı. İçerisinde bulunan diamond pocket yay, mini pocket yay, visco, ipek, doğal pamuktan hazırlanan tencel kumaş gibi bileşenleriyle sizi hatırlayan ve destekleyen konfor alanı oluşturur. Tek taraflı kullanıma sahip bir yataktır. En rahat ettiğiniz uyku pozisyonunu hatırlayarak konforlu bir uyku alanı yaratır.

  Yeni Zelanda Yünü ve Pamukla Doğal Uyku

  Dünyanın en kaliteli yünlerinden olan Yeni Zelanda yünü; ince lifli, nem emebilen ve uzun ömürlü yapısı, kasları rahatlatma özelliği, yatağa ek olarak cilde hava aldırması ve her mevsim ideal ısıyı sunmasıyla dikkat çekiyor. Pamuk ise nem dengeleyici, terlemeyi azaltan, mikrop ve bakterileri uzak tutmaya eğilimli, dayanıklı oluşuyla rahat ve sağlıklı uykular vadediyor. Hipoalerjenik olan bu doğal malzemelerle konforlu uyku sizinle…

  Yatak Pediyle Ekstra Konfor

  King Koil Westlake yatağın sahip olduğu yatak pedi ekstra konfor hissi sunar. Tazeleyici bir uyku deneyimi yaşatır. Vücudu ayrıca destekler. Kesintisiz ve konforlu uyku sizinle…

  Diamond Pocket ve Mini Pocket Yay Sistemi

  Farklı keseler içerisine yerleştirilmiş Diamond Pocket yayın en iyi özelliklerinden birisi; farklı kilo, boy, uyku pozisyonundaki bireylere ihtiyaçları doğrultusunda uyku boyunca bireysel destek de sunmasıdır. Çiftlerin uykude birbirinden etkilenmelerini minimum düzeye indirir. Mini Pocket yay sistemi ise yatağın dayanıklılığını ekstra arttırır. Konfor hissini üst seviyeye taşır ve derinleştirir. Bu iki yayın kullanmasıyla omurganız daha iyi desteklenir. Omuz, bel, kalça ve boyun bölgeleriniz mükemmel desteklenen konforla tanışır. Ertesi güne daha iyi başlarsınız.

  Sizi Hatırlayan Konfor

  Visco ısıya ve ağırlığa duyarlı bir malzeme olup uyku esnasında en rahat ederek saatlerce uyuduğunuz pozisyonu hatırlayarak ideal destek ve konforu size özel hale getirir. Bununla birlikte hava sirkülasyonu sağlayarak bakteri barındırmaz ve hijyeniktir. Vücudunuzun şeklini alan, uyum gösteren Visco; vücudunuzun ağırlığını desteklediğinden sinir sistemi, omurga ve eklem rahatsızlıklarında önerilir.

  Tencel Kumaş

  Bu yay sistemi sayesinde yatağınıza ekstra dayanıklılık katar. Konfor hissini arttıran ve derinleştiren bir sistemdir. Gece uykusu boyunca sizi ekstra destekleyerek ertesi sabaha iyi uyanmanıza yardımcı olur.

  35 cm
  Yükseklik
  İpek
  Diamond Pocket Yay Sistemi
  Mini Pocket Yay Sistemi

  Yatak Ebatı

  Tek Kişilik, Çift Kişilik, King Size

  Yatak Malzemesi

  Pamuk, Yeni Zelanda Yünü

  Yatak Markası

  King Koil

  Yatak Ölçüsü

  90×190 cm, 90×200 cm, 100×200 cm, 120×200 cm, 140×190 cm, 140×200 cm, 150×200 cm, 160×200 cm, 180×200 cm, 200×200 cm

  Yatak Türü

  Yaylı Yatak

  Yatak Yüksekliği

  35 cm

  Yatak Yumuşaklığı

  Orta Sert

  Tahmini Teslimat 2 - 5 gün
  Kategoriler:
  Değerlendirmeler (0)

  Değerlendirmeler

  Henüz değerlendirme yapılmadı.

  “King Koil Westlake Yatak” için yorum yapan ilk kişi siz olun

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  King Koil Westlake Yatak

  Alışveriş Sepetiniz 0

  Takip Listesi

  Kullanıcı Girişi

  Kayıt Ol

  Kişisel verileriniz bu web sitesindeki deneyiminizi desteklemek, hesabınıza erişimi yönetmek ve gizlilik ilkesi sayfamızda açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır.

  Parola Sıfırlama

  Lütfen üyeliğiniz veya siparişinizi verirken kullandığınız e-posta adresini aşağıya giriniz. Bu e-posta adresine bir parola sıfırlama linki ileteceğiz.