Online Randevu Talebi


  Sealy Response Performance Yatak

  Kaliteli uykuya önem verenler için…

  Uzun süreli destek ve konfor için Posturepedic Technology ile Performance koleksiyonunda sizlerle buluşuyor. Vücudunuzun en ağır bölümlerinde, yani desteğe en çok ihtiyaç duyduğunuzyerde ilave destek sağlıyor. Performance koleksiyonun’da dayanıklı, bükümlü iplikler ile üretilmiş yumuşak örme kumaş kullanılmıştır. Özel süngeri daha fazla hava akışı ve hacim sağlar, ayrıca daha fazla rahatlık için ilave yumuşaklığa sahiptir.

  Pamuk

  Doğal pamuk liflerinin nemi dengeleme özelliği vücut ısısını ayarlar. Terlemeyi azaltarak sağlıklı uyuyup zinde uyanmanızı sağlar.

  Visco

  Yüksek teknoloji ile geliştirilen visko, vücut ağırlığına ve ısısına bağlı olarak hareket ederek bedeni yatay konumda en ideal biçimde destekler. Kan akışı dengelenirken dolaşım sorunları ortadan kalkar.

  Diamond Yay

  Pocket yayın sahip olduğu tüm özelliklere ek 20 cm yay uzunluğuyla ekstra konfor hissi hissetmenizi sağlar. Farklı keseler içerisine yerleştirilmiş yaylardan oluşan bu sistem, farklı kilo ve boya ve uyku pozisyonlarına sahip çiftler için kesintisiz bir uyku sağlar. Ve konforu senelerce devam eder.

  Yün

  Yatağın ped kısmında bulunan yün, lifler arasındaki hava kütlesi sayesinde vücut ısısının doğal olarak korunmasına destek olur.

  Diamond Pocket Spring

  Birbirinden bağımsız torbalara yerleştirilmiş yaylardan oluşan bu sistem sayesinde; farklı kilo, boy ve yatış pozisyonuna sahip eşler bile birbirini rahatsız etmeden uyuyabilir. Üstelik konforu yıllarca hiç eksilmeden.

  Tek Taraflı Kullanım

  Tek taraflı kullanıma uygundur. Yatak kumaşı dayanıklı ve hava geçirgen örme kumaştır.

  Yatak Markası

  Sealy

  Yatak Türü

  Visco Yatak

  Yatak Yüksekliği

  31 cm

  Yatak Yayı

  Diamond Yay

  Yatak Ebatı

  Tek Kişilik, Çift Kişilik

  Garanti

  x 3+2 Yıl

  Yatak Kumaşı

  Örme Kumaş

  Yatak Malzemesi

  Visco

  Stokta Yok
  Kategoriler: ,
  Değerlendirmeler (0)

  Değerlendirmeler

  Henüz değerlendirme yapılmadı.

  “Sealy Response Performance Yatak” için yorum yapan ilk kişi siz olun

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Sealy Response Performance Yatak

  Alışveriş Sepetiniz 0

  Takip Listesi

  Kullanıcı Girişi

  Kayıt Ol

  Kişisel verileriniz bu web sitesindeki deneyiminizi desteklemek, hesabınıza erişimi yönetmek ve gizlilik ilkesi sayfamızda açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır.

  Parola Sıfırlama

  Lütfen üyeliğiniz veya siparişinizi verirken kullandığınız e-posta adresini aşağıya giriniz. Bu e-posta adresine bir parola sıfırlama linki ileteceğiz.