Online Randevu Talebi


  Velfont Max Cotton Alez

  Ürün Detayı
  Pamuğun Doğallığından Gelen Rahatlık

  Tamamen işlenmemiş doğal pamuktan üretilmiş olan Velfont Max Cotton Alez %100 doğal bir üründür. Uykunuzu daha dinlendirici bir hale getirmek için vücudunuzun temas noktalarında oluşan baskıyı hafifleterek konforu artıracak şekilde tasarlanmıştır. Pamuğun yumuşak ve dinlendirici yapısı uykunuzu ve yatağınızı korur.

  Çift Taraflı Kullanım

  Alışık olduğunuz tek taraflı kullanılan alezlerin aksine Velfont Cotton Max aleziniz üstün kalitesiyle çift taraflı olarak kullanılabilir.

  Pamuk

  %100 doğal işlenmemiş pamuktan üretilmiş olan kapitoneli yatak koruyucunuz sahip olduğu %100 pamuk dolgusu sayesinde ısı yalıtımı görevi yaparak sıcaklık hissini azaltır. Vücudunuzun yatak ile temas noktalarında oluşan baskıyı hafifleterek konforunuzu arttırmaya odaklanarak tasarlanmıştır.

  Hava Sirkülasyonunu Destekler

  Velfont Max Cotton Alezi pedin içinde hava sirkülasyonunu destekleyerek, birikebilecek nemi ortadan kaldırır ve etkili nefes alabilirlik sağlar. Böylece hem yatağınız hem de siz ferahlığa ulaşırsınız.

  Kullanım Talimatı

  Alezinizi 40 derecede yıkayabilir, düşük devirde kurutma yapabilir ya da kuru temizleme yaptırabilirsiniz. Aleziniz ütülenebilir. Ancak, ağartıcı kullanılamaz.
  Alez Ebat

  Tek Kişilik, Çift Kişilik, King size

  Alez Malzeme

  Pamuk

  Alez Ölçü

  100×200 cm, 120×200 cm, 140×200 cm, 150×200 cm, 160×200 cm, 180×200 cm, 200×200 cm, 90×200 cm

  Tahmini Teslimat 2 - 5 gün
  Kategoriler:
  Değerlendirmeler (0)

  Değerlendirmeler

  Henüz değerlendirme yapılmadı.

  “Velfont Max Cotton Alez” için yorum yapan ilk kişi siz olun

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Velfont Max Cotton Alez

  Alışveriş Sepetiniz 0

  Takip Listesi

  Kullanıcı Girişi

  Kayıt Ol

  Kişisel verileriniz bu web sitesindeki deneyiminizi desteklemek, hesabınıza erişimi yönetmek ve gizlilik ilkesi sayfamızda açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır.

  Parola Sıfırlama

  Lütfen üyeliğiniz veya siparişinizi verirken kullandığınız e-posta adresini aşağıya giriniz. Bu e-posta adresine bir parola sıfırlama linki ileteceğiz.