Online Randevu Talebi


  Velfont Mekong Bambu Çift Taraflı Sıvı Geçirmez Alez

  Ürün Detayı

   

  Yatağınızı uzun yıllar koruyun…

  %100 Bambu kumaştan üretilen Velfont Mekong Bambu Alez hiper nefes alabilir yapısı, ısı yalıtım ve çift taraflı kullanım özelliğiyle uzun yıllar boyunca konforunuzu ve yatağınızı korur.

  Sıvı geçirmez özelliği hiper nefes alabilirlik ile birleştiren Velfont Mekong Bambu Alez; doğal malzeme arayan, sıvı geçirmez özelliğe önem gösteren, alezin rahatlığına dikkat eden herkes için uygundur. Minimuma indirilmiş ses özelliği sayesinde diğer sıvı geçirmez alezlerin yarattığı hışırtı sesi engellenir. Sessiz ve konforlu bir uyku daima sizinle olur…

  %100 Bambu ve Membran Kumaş ile Rahat Uykular

  Alezinizin katmanlarında kullanılan %100 bambu kumaş maksimum emicilik ve yumuşaklık sunarken, ürün içerisinde orta katmanda bulunan membran kumaş toz akarlarının yatağa girmesini engelleyerek tam koruma sağlar.

  Hiper Nefes Alabilir ve Neotherm Özelliği

  Hiper nefes alabilirlik ile neotherm yani ısı yalıtımı özelliklerinin birleştiği Velfont Mekong Bambu Alez size rahat ve ferah bir uyku deneyimi sunacaktır.

  Çift Taraflı ve Sessiz Kullanım

  Velfont sıvı geçirmez özelliği, hiper nefes alabilir alezinizin her iki tarafı da örme bambu kumaştan üretildiğinden maksimum emicilik, yumuşaklık ve ferahlık sağlar. Sıvı geçirmez alezlerin birçoğunda var olan hışırtı sesini minimuma indirilmiş ses özelliği sayesinde engeller. Size de sessiz ve rahat bir uyku deneyimi sunar.

  Kullanım Talimatı

  Velfont Mekong Bambu Çift Taraflı Sıvı Geçirmez alez; maksimum 95 derecede yıkanabilirken düşük devirde kurutma yapılabilir. Maksimum 110 derece ısıda ütülenebilir. Kuru temizleme yapılamaz ve ağartıcı kullanılamaz.
  Alez Ebat

  Tek Kişilik, Çift Kişilik, King size

  Alez Ölçü

  160×200 cm, 180×200 cm, 200×200 cm

  Alez Malzeme

  Bambu

  Stokta Yok
  Kategoriler:
  Değerlendirmeler (0)

  Değerlendirmeler

  Henüz değerlendirme yapılmadı.

  “Velfont Mekong Bambu Çift Taraflı Sıvı Geçirmez Alez” için yorum yapan ilk kişi siz olun

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Velfont Mekong Bambu Çift Taraflı Sıvı Geçirmez Alez

  Alışveriş Sepetiniz 0

  Takip Listesi

  Kullanıcı Girişi

  Kayıt Ol

  Kişisel verileriniz bu web sitesindeki deneyiminizi desteklemek, hesabınıza erişimi yönetmek ve gizlilik ilkesi sayfamızda açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır.

  Parola Sıfırlama

  Lütfen üyeliğiniz veya siparişinizi verirken kullandığınız e-posta adresini aşağıya giriniz. Bu e-posta adresine bir parola sıfırlama linki ileteceğiz.