Online Randevu Talebi


  Velfont Outlast Cotton Isı Dengeleyici Alez

  Ürün Detayı

   

  Eşi Benzeri Yok

  Velfont’un özel bir kumaş olan termo-regülatör(outlast) kumaş, benzeri olmayan bir ürün elde etmek için NASA tarafından geliştirilen en ileri teknolojiyi pamuklu kumaşla birleştiriyor. Bu özel ve benzersiz kumaşla tasarlanan Velfont Outlast Cotton Alez ile eşsiz bir uyku deneyimi sizinle…

  Özel Kumaş

  NASA tarafından geliştirilen en ileri teknoloji, pamuklu kumaşla birleşerek ortaya eşsiz bir uyku ürünü çıkarttı. Termo-regülatör kumaş sayesinde ideal ısının sürdüğü bir uyku deneyimi yaşarsınız.

  Uykuda Mükemmel İklim

  %100 outlast-pamuk kumaşıyla, uykuyu etkileyen sıcaklık ve nem değişikliklerine karşı aleziniz bir tampon görevi görür. Böylelikle gece boyunca sabit bir mikro iklim oluşur. Ne çok soğuk ne de çok sıcak bir hissiyatla karşılaşırsınız. Uykunuz boyunca ideal sıcaklıkla tanışın.

  Kullanım Talimatı

  Alezinizi 40 derecede yıkayabilir, düşük devirde kurutabilir ya da kuru temizleme yapabilirsiniz. Ancak, ağartıcı kullanmayın ve ütüleme yapmayın.
  Alez Ebat

  Tek Kişilik, Çift Kişilik, King size

  Alez Ölçü

  100×200 cm, 120×200 cm, 140×200 cm, 150×200 cm, 160×200 cm, 180×200 cm, 200×200 cm, 90×200 cm

  Alez Türü

  alez

  Tahmini Teslimat 2 - 5 gün
  Kategoriler:
  Değerlendirmeler (0)

  Değerlendirmeler

  Henüz değerlendirme yapılmadı.

  “Velfont Outlast Cotton Isı Dengeleyici Alez” için yorum yapan ilk kişi siz olun

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Velfont Outlast Cotton Isı Dengeleyici Alez

  Alışveriş Sepetiniz 0

  Takip Listesi

  Kullanıcı Girişi

  Kayıt Ol

  Kişisel verileriniz bu web sitesindeki deneyiminizi desteklemek, hesabınıza erişimi yönetmek ve gizlilik ilkesi sayfamızda açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır.

  Parola Sıfırlama

  Lütfen üyeliğiniz veya siparişinizi verirken kullandığınız e-posta adresini aşağıya giriniz. Bu e-posta adresine bir parola sıfırlama linki ileteceğiz.