fbpx

Mağazalarımıza girdiğiniz andan itibaren bizler için ailemizin bir parçası sayılırsınız. Hayat kalitenizi yükseltmek için satış danışmanlarımızın size vereceği rehberlik ile başlayan süreç, ürünlerinizin evinize en doğru şekilde teslim edilmesiyle devam eder. Sadece satış anında değil, satış sonrasında da ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlerle en sağlıklı iletişimi kurmaya çalışır, memnuniyetinizi hedefleriz.

Yatakburada Instagram

+90 (216) 364 61 00 INFO@YATAKBURADA.COM

Mağaza

Original 19 Yatak

5.950 TL11.950 TL

Uykunun derinliklerine yolculuk…

Özel geliştirilen Tempur malzemesi sayesinde gece boyu vücut ısısını dengeler. Vücudun şekline kolayca uyum sağlayarak uyku sırasında dönmelere neden olan basınç noktalarındaki baskıyı azaltır ve en rahat uyku pozisyonunu bulmanızı sağlar. Tempur destek katmanı bedeni mükemmel biçimde destekler. İstenen yerde yumuşaklık gereken yerde sertlik hissiyle üstün konfor sunar. 8 cm TEMPUR destek katmanı / 11 cm yüksek derecede esnek dayanıklı taban. Tempur Yataklar 15 yıl sınırlı garanti sunar. Sınırlı Garanti:İlk 5 yıl boyunca bir ücret talep etmeksizin garanti şartları geçerlidir.0 ila 5 yıl arası ödeme yoktur. 6.yıl itibariyle seneden seneye azalan bir garanti kapsamı söz konusudur.

Ultra destek…

Tempur tarafından özel olarak geliştirilen HM High Mobility köpük katmanları, mucize formülü ve özel hava akımı sistemi sayesinde vücudu hissederek gece boyunca tam destek ve hareket kolaylığı sağlar.

6 Taksit İmkanı

Temizle
Stok kodu: Yok Kategoriler:
Ek bilgi

Ek bilgi

Marka

Türü

Yükseklik

Yumuşaklık

Ebatlar

, , , ,

Garanti

Diğer Özellikler

İnceleme (0)

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Original 19 Yatak” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ten + On Sekiz =

WhatsApp chat