Online Randevu Talebi


  Original Supreme 21 Yatak

  Sınırsız ayrıcalık, limitsiz konfor…

  Özel geliştirilen Tempur malzemesi sayesinde gece boyu vücut ısısını dengeler. Vücudun şekline kolayca uyum sağlayarak uyku sırasında dönmelere neden olan basınç noktalarındaki baskıyı azaltır ve en rahat uyku pozisyonunu bulmanızı sağlar. Tempur destek katmanı bedeni mükemmel biçimde destekler. İstenen yerde yumuşaklık gereken yerde sertlik hissiyle üstün konfor sunar.

  2 cm TEMPUR konfor katmanı, 8 cm TEMPUR destek katmanı, 11 cm yüksek derecede esnek dayanıklı taban. Tempur Yataklar 15 yıl sınırlı garanti sunar. Sınırlı Garanti:İlk 5 yıl boyunca bir ücret talep etmeksizin garanti şartları geçerlidir.0 ila 5 yıl arası ödeme yoktur. 6.yıl itibariyle seneden seneye azalan bir garanti kapsamı söz konusudur. Basınç azaltıcı ve kan dolaşımını arttırıcı NASA onaylı Tempur malzemesi

  Limitsiz Konfor

  Tempur yataktan sabahları uykunuzu iyice almış olarak kalkarsınız. Kısa bir uyku sonrası bile dinlenmiş ve dinç hissettirir. Yeni güne, stres ve yorgunluktan arınmış uyanmak için ideal.

  Yatak Markası

  Tempur

  Yatak Türü

  Visco Yatak

  Yatak Yüksekliği

  21 cm

  Yatak Yumuşaklığı

  Orta

  Yatak Ebatı

  Tek Kişilik, Çift Kişilik

  Yatak Ölçüsü

  80×200 cm, 90×200 cm, 100×200 cm, 120×200 cm, 140×200 cm, 160×200 cm, 180×200 cm, 200×200 cm

  Garanti

  5+10 Yıl

  Diğer Özellikler

  NASA Onaylı Tempur

  Tahmini Teslimat 2 - 5 gün
  Kategoriler: ,
  Değerlendirmeler (0)

  Değerlendirmeler

  Henüz değerlendirme yapılmadı.

  “Original Supreme 21 Yatak” için yorum yapan ilk kişi siz olun

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Original Supreme 21 Yatak

  Alışveriş Sepetiniz 0

  Takip Listesi

  Kullanıcı Girişi

  Kayıt Ol

  Kişisel verileriniz bu web sitesindeki deneyiminizi desteklemek, hesabınıza erişimi yönetmek ve gizlilik ilkesi sayfamızda açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır.

  Parola Sıfırlama

  Lütfen üyeliğiniz veya siparişinizi verirken kullandığınız e-posta adresini aşağıya giriniz. Bu e-posta adresine bir parola sıfırlama linki ileteceğiz.