Online Randevu Talebi


  King Koil Rhodes Euro Pillow Top Yatak

  Uykuda Uzmanlığın Adresi

  King Koil Rhodes Euro Pillowtop yatak, tazeleyici uyku için ped konforu ile destek sağlamak üzere 100 yıllık King Koil tecrübesi ile tasarlanmıştır. Kullanılan diamond pocket yay, soğutma jelli visco ve nemi emen Tencel™ lifleri içeren örme kumaşı ile daha fazla destek sunar. Doğal nem emici özelliğe sahip pamuk gece boyunca mükemmel bir uyku ortamı sağlar, terlemeyi azaltır. Viyole sünger ise uykuda masaj etkisi yaratır…

  Sizi Hatırlayan ve İdeal Isı Sunan Güzel Bir Uyku

  King Koil Rhodes Euro Pillow Top yatak; uyku boyunca ideal ısıda bir uyku sunabilmesi için jel visco kullanılarak üretilmiştir. Jel visco içerisindeki partiküllerle yatak yüzeyinde biriken fazla ısıyı emip yatak yüzeyine yayarak ferah bir uyku alanı sunar. Bununla beraber visco; uykuda en rahat ettiğiniz pozisyonu hatırlayarak sizi üst düzey bir uyku konforuyla tanıştırır.

  Tencel™ Kumaş ve Pamuk

  Tencel lifleri içeren örme kumaş yatağınıza ekstra dayanıklılık katarken terleme hissiyatını azaltır. Doğallığı nedeniyle hava alan bir yapıya sahiptir. Doğal nem emici özelliğe sahip pamuk ise terlemeyi azaltarak mükemmel bir uyku ortamı sunar.

  Herkes İçin Rahat Uyku

  Diamond Pocket Yay sistemi birbirinden bağımsız hareket ederek yatağı kullanan bireyin vücut yapısına göre uyum gösterme ve denge özelliğine sahiptir. Farklı kilo, boy, uyku pozisyonlarına sahip eşlerin birbirinin uykudaki hareketlerinden etkilenmesini azaltır.

  Masaj Etkisi Gibi Bir Uyku

  King Koil Rhodes Euro Pillow Top yatakta kullanılan viyole kesim sünger; destekleyen, konforlu ve masaj etkisi yaratan bir alan oluşturur. Ek olarak yatağın sahip olduğu ped katmanı konfor etkisini arttırarak geceler boyu dinlendiğiniz uykularla sizi tanıştırır.

  • 33 cm Yükseklik
  • Visco Jel
  • Pamuk
  • Diamond Pocket Yay Sistemi
  • Örme Kumaş
  • Tek Taraflı Kullanım
  Yatak Ebatı

  Tek Kişilik, Çift Kişilik, King Size

  Yatak Malzemesi

  Pamuk, Visco Jel

  Yatak Markası

  King Koil

  Yatak Türü

  Visco Jel Yatak

  Yatak Ölçüsü

  90×190 cm, 90×200 cm, 100×200 cm, 120×200 cm, 140×190 cm, 140×200 cm, 150×200 cm, 160×200 cm, 180×200 cm, 200×200 cm

  Yatak Yayı

  Diamond Pocket Yay Sistemi

  Yatak Yüksekliği

  33 cm

  Yatak Yumuşaklığı

  Orta Sert

  Tahmini Teslimat 2 - 5 gün

  Ücretsiz Teslimat

  Kategoriler:
  Değerlendirmeler (0)

  Değerlendirmeler

  Henüz değerlendirme yapılmadı.

  “King Koil Rhodes Euro Pillow Top Yatak” için yorum yapan ilk kişi siz olun

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  King Koil Rhodes Euro Pillow Top Yatak

  Alışveriş Sepetiniz 0

  Takip Listesi

  Kullanıcı Girişi

  Kayıt Ol

  Kişisel verileriniz bu web sitesindeki deneyiminizi desteklemek, hesabınıza erişimi yönetmek ve gizlilik ilkesi sayfamızda açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır.

  Parola Sıfırlama

  Lütfen üyeliğiniz veya siparişinizi verirken kullandığınız e-posta adresini aşağıya giriniz. Bu e-posta adresine bir parola sıfırlama linki ileteceğiz.